Webform LinkedIn Tokens (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Enable
gl: Activar

en: Location
gl: Localización

en: Save settings
gl: Gardar os axustes

en: Location name
gl: Nome da localización

en: Button settings
gl: Axusten do botón

en: Services
gl: Servizos

en: Settings saved.
gl: Axustes gardados.
