Webform LinkedIn Tokens (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Enable
he: הפעלה

en: Location
he: מיקום

en: Save settings
he: שמירת הגדרות

en: Location name
he: שם מיקום

en: LinkedIn
he: לינקדין
