Webform LinkedIn Tokens (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Location
hu: Helyszín

en: Save settings
hu: Beállítások mentése

en: Location name
hu: Helyszín neve

en: Scope
hu: Hatókör

en: Button settings
hu: Gomb beállításai

en: Services
hu: Szolgáltatások

en: Settings saved.
hu: A beállítások el lettek mentve.
