Webform LinkedIn Tokens (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Enable
id: Aktifkan

en: Location
id: Lokasi

en: Save settings
id: Simpan pengaturan

en: Location name
id: Nama lokasi

en: Scope
id: Lingkup

en: Services
id: Layanan
