Webform LinkedIn Tokens (7.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Enable
it: Abilita

en: Location
it: Posizione

en: Save settings
it: Salva le impostazioni

en: Location name
it: Nome della posizione

en: Scope
it: Portata

en: Button settings
it: Impostazioni pulsante
