Webform LinkedIn Tokens (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Enable
pl: Włącz

en: Location
pl: Położenie

en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Location name
pl: Nazwa lokalizacji

en: Scope
pl: Zasięg

en: Services
pl: Serwisy

en: Settings saved.
pl: Ustawienia zachowane.

en: Positions
pl: Pozycje

en: Session ended
pl: Sesja została zakończona
