Webform LinkedIn Tokens (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Enable
pt: Habilitar

en: Location
pt: Localização

en: Save settings
pt: Salvar as configurações

en: Scope
pt: Escopo

en: Button settings
pt: Configurações do botão

en: Services
pt: Serviços
