Webform LinkedIn Tokens (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Enable
pt: Ativar

en: Location
pt: Localização

en: Save settings
pt: Guardar definições

en: Location name
pt: Nome do local

en: Button settings
pt: Definições do botão

en: Services
pt: Serviços

en: Api key
pt: Chave da API
