Webform LinkedIn Tokens (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Enable
ru: Включить

en: Location
ru: Место

en: Save settings
ru: Сохранить настройки

en: Location name
ru: Название местоположения

en: Scope
ru: Ограничение

en: Button settings
ru: Настройки кнопок

en: Services
ru: Службы

en: Settings saved.
ru: Настройки сохранены.
