Webform LinkedIn Tokens (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Enable
sv: Aktivera

en: Location
sv: Plats

en: Save settings
sv: Spara inställningar

en: Location name
sv: Platsens namn

en: Scope
sv: Omfattning

en: Button settings
sv: Inställningar för knapp

en: Services
sv: Tjänster

en: Settings saved.
sv: Inställningar sparade.
