Webform LinkedIn Tokens (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Location
uk: Місце розташування

en: Save settings
uk: Зберегти налаштування

en: Location name
uk: Назва місцезнаходження

en: Scope
uk: Область

en: Button settings
uk: Налаштування кнопки

en: Services
uk: Служби

en: Settings saved.
uk: Налаштування збережені.
