Webform Localization (7.x-4.0-alpha13) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: here
da: her

en: Webform
da: Webformular

en: Context
da: Kontekst

en: Translate
da: Oversæt

en: Original text
da: Oprindelig tekst
