Webform Localization (7.x-4.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: here
pt: aqui

en: Webform
pt: Formulário

en: Context
pt: Contexto

en: Translate
pt: Traduzir

en: Original text
pt: Texto original
