Webform Localization (7.x-4.10) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: here
fa: اینجا

en: Webform
fa: فرم ساز

en: debug
fa: اشکال‌زدایی

en: Context
fa: زمینه

en: Translate
fa: ترجمه

en: Original text
fa: متن اصلی
