Webform Localization (7.x-4.10) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: here
gl: aquí

en: Webform
gl: Formulario web

en: debug
gl: depuración

en: Context
gl: Contexto

en: Translate
gl: Traducir

en: Original text
gl: Texto orixinal
