Webform Localization (7.x-4.10) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: here
uk: тут

en: Webform
uk: Вебформа

en: debug
uk: зневадження

en: Context
uk: Контекст

en: Translate
uk: Перекласти

en: Original text
uk: Оригінальний текст
