Webform Localization (7.x-4.12) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: here
ar: هنا

en: debug
ar: تنقيح

en: Context
ar: السياق

en: Translate
ar: ترجمة

en: Original text
ar: النص الأصلى
