Webform Localization (7.x-4.12) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: here
de: hier

en: Webform
de: Webformular

en: debug
de: Debug

en: Context
de: Kontext

en: Translate
de: Übersetzen

en: Original text
de: Originaltext
