Webform Localization (7.x-4.12) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: here
hr: ovdje

en: debug
hr: otklanjanje grešaka

en: Context
hr: Kontekst

en: Translate
hr: Prevedi

en: Original text
hr: Izvorni tekst
