Webform Localization (7.x-4.13) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: here
ja: こちら

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: debug
ja: デバッグ

en: Context
ja: コンテキスト

en: Translate
ja: 翻訳

en: Original text
ja: オリジナルのテキスト
