Webform Localization (7.x-4.13) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: here
te: ఇక్కడ

en: debug
te: డీబగ్

en: Context
te: సందర్భం

en: Translate
te: అనువదించు

en: Original text
te: అసలు పాఠ్యం
