Webform Localization (7.x-4.2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: here
lt: čia

en: Webform
lt: Web forma

en: Context
lt: Kontekstas

en: Translate
lt: Versti

en: Original text
lt: Orginalus tekstas
