Webform Localization (7.x-4.2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: here
lv: šeit

en: Webform
lv: Webforma

en: Context
lv: Konteksts

en: Translate
lv: Tulkot

en: Original text
lv: Sākotnējais teksts
