Webform Localization (7.x-4.3) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: here
et: siin

en: Webform
et: Veebivorm

en: debug
et: silumine

en: Context
et: Kontekst

en: Translate
et: Tõlge

en: Original text
et: Originaaltekst
