Webform Localization (7.x-4.4) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: here
fi: täällä

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Context
fi: Konteksti

en: Translate
fi: Käännä

en: Original text
fi: Alkuperäinen teksti
