Webform Localization (7.x-4.5) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: here
eu: hemen

en: debug
eu: arazketa

en: Context
eu: Testuingurua

en: Translate
eu: Itzuli

en: Original text
eu: Jatorrizko testua
