Webform Localization (7.x-4.6) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: here
ca: aquí

en: Webform
ca: Formulari web

en: debug
ca: depuració

en: Translate
ca: Tradueix

en: Original text
ca: Text original
