Webform Localization (7.x-4.6) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: here
el: εδώ

en: debug
el: αποσφαλμάτωση

en: Context
el: Πλαίσιο

en: Translate
el: Μετάφραση

en: Original text
el: Πρωτότυπο κείμενο
