Webform Localization (7.x-4.6) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: here
oc: aicí

en: debug
oc: desbugatge

en: Context
oc: Contèxte

en: Translate
oc: Traduire

en: Original text
oc: Tèxte original
