Webform Localization (7.x-4.7) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: here
ru: здесь

en: Webform
ru: Веб-форма

en: debug
ru: отладка

en: Context
ru: Контекст

en: Translate
ru: Переводы

en: Original text
ru: Исходный текст
