Webform Localization (7.x-4.7) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: here
sk: tu

en: Webform
sk: Webformulár

en: debug
sk: ladenie

en: Context
sk: Kontext

en: Translate
sk: Preložiť

en: Original text
sk: Pôvodný text
