Webform Localization (7.x-4.7) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: here
sv: här

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Context
sv: Sammanhang

en: Translate
sv: Översätt

en: Original text
sv: Originaltext
