Webform Localization (7.x-4.8) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Webform
be: Анкета

en: debug
be: адладка

en: Context
be: Кантэкст

en: Translate
be: Перакласці

en: Original text
be: Арыгінальны тэкст
