Webform Localization (7.x-4.8) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Webform
cy: Ffurf gwe

en: debug
cy: dadfygio

en: Context
cy: Cyd-destun

en: Translate
cy: Cyfieithu

en: Original text
cy: Testun gwreiddiol
