Webform Localization (7.x-4.9) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: here
hu: ide

en: Webform
hu: Űrlap

en: debug
hu: hibakeresés

en: Context
hu: Szövegkörnyezet

en: Translate
hu: Fordítás

en: Original text
hu: Eredeti szöveg
