Webform Localization (7.x-4.9) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: here
pl: tutaj

en: Webform
pl: Formularz

en: debug
pl: komunikat pomocny w znajdowaniu błędów

en: Context
pl: Kontekst

en: Translate
pl: Tłumaczenia

en: Original text
pl: Tekst w oryginale
