Webform Mailchimp (7.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Left Blank
he: נותר ריק

en: User entered value
he: משתמש הזין ערך

en: Average submission length in words (ex blanks)
he: ממוצע אורך הגשה במילים (ללא רווחים)

en: %value is not a valid email address.
he: %value איננו כתובת דוא"ל חוקית.
