Webform Mailchimp (7.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Webform
lv: Webforma

en: Left Blank
lv: Atstāt tukšu

en: User entered value
lv: Lietotāja ievadītā vērtība

en: User email as default
lv: Lietotāja e-pasts kā noklusētais

en: Set the default value of this field to the user email, if he/she is logged in.
lv: Uzstādīt noklusēto vērtību lietotāja epasta laukam, ja viņš/viņa ir ielogojies.

en: %value is not a valid email address.
lv: %value nav korekta epasta adrese.
