Webform Mailchimp (7.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Webform
sk: Webformulár

en: Left Blank
sk: Nevyplnených

en: User entered value
sk: Pužívateľmi zadaných hodnôt

en: User email as default
sk: Predvyplniť emailom používateľa

en: Set the default value of this field to the user email, if he/she is logged in.
sk: Vyplní toto pole používateľovým emailom, ak je prihlásený.

en: Average submission length in words (ex blanks)
sk: Priemerná dĺžka odoslaných údajov v slovách (okrem prázdnych)

en: %value is not a valid email address.
sk: %value nie je platná e-mailová adresa.
