Webform Mailchimp (7.x-1.0-rc2) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Webform
ca: Formulari web

en: Left Blank
ca: En blanc

en: User entered value
ca: L'usuari ha introduït un valor

en: User email as default
ca: Correu electrònic de l'usuari com a valor predeterminat

en: Set the default value of this field to the user email, if he/she is logged in.
ca: Establiu el valor predeterminat d'aquest camp al correu electrònic de l'usuari, si aquest/a ha iniciat sessió.

en: Average submission length in words (ex blanks)
ca: Longitud mitjana en paraules (excepte blancs)

en: %value is not a valid email address.
ca: '%value' no és una adreça de correu electrònic vàlida.
