Webform Mailchimp (7.x-1.0-rc2) - en to nl translation catalogue (31 entries)

en: Webform
nl: Formulier

en: Left Blank
nl: Leeg gelaten

en: User entered value
nl: Gebruiker vulde de volgende waarde in

en: User email as default
nl: E-mailadres van ingelogde gebruiker als standaard gebruiken

en: Set the default value of this field to the user email, if he/she is logged in.
nl: Als een gebruiker is ingelogd wordt in dit veld standaard zijn/haar geregistreerde e-mailadres ingevuld.

en: Average submission length in words (ex blanks)
nl: Gemiddelde lengte van inzending in woorden (zonder spaties)

en: %value is not a valid email address.
nl: %value is geen geldig e-mailadres.

en: Checkbox label
nl: Label keuzevakje

en: E-mail address for newsletter "%name" is required.
nl: E-mailadres is verplicht voor nieuwsbrief '%name'.

en: You do not have any Mailchimp lists defined.
nl: U heeft geen Mailchimp-lijsten ingesteld.

en: Choose list
nl: Kies lijst

en: Choose which list that the user can subscribe to.
nl: Kies voor welke lijst de gebruiker zich kan aanmelden.

en: Select an existing e-mail field, or create one
nl: Selecteer een bestaand e-mail veld, of maak er een aan

en: If you select an existing email field, that fields input will be used. If not, a field will be shown to the user.
nl: Als u een bestaand e-mail veld selecteert, dan wordt de input daarvan gebruikt. Anders wordt er een veld getoond aan de gebruiker.

en: Sign up to a newsletter.
nl: Aanmelden voor een nieuwsbrief.

en: Webform Mailchimp
nl: Webformulier Mailchimp

en: Creates a Mailchimp Webform component.
nl: Voegt een Mailchimp formulier-component toe.

en: If using an existing field you can edit the default label that's printed here.
nl: Als een bestaand veld gebruikt wordt kunt u hier het standaardlabel aanpassen.

en: Checked by default.
nl: Standaard geselecteerd.

en: If using an existing field, make the checkbox checked by default.
nl: Het keuzevakje standaard aanvinken als een bestaand veld gebruikt wordt.

en: You need to select a Mailchimp list.
nl: U moet een Mailchimp-lijst selecteren.

en: Subscribe to newsletter
nl: Aanmelden voor de nieuwsbrief

en: Hide the checkbox.
nl: Keuzevakje verbergen.

en: Check this if users do not need to be able to set or unset wether they want to subscribe. Note that you still need to check wether the checkbox should be checked by default.
nl: Selecteer dit als de gebruiker niet mag kiezen om zich wel of niet aan te melden. Let op dat u nog steeds moet aangeven of het keuzevakje standaard geselecteerd moet zijn.

en: Mailchimp merge fields
nl: Mailchimp invoegvelden

en: Enter one key|value pair per line. Use the MailChimp field tag as the key and the webform field key as the value. For example "FNAME|firstname"
nl: Voer één sleutel|waarde per regel in. Gebruik de Mailchimp veld-tag als sleutel en de veldsleutel als waarde. Bijvoorbeeld "FNAME|voornaam"

en: Mailchimp interests fields
nl: Mailchimp interessevelden

en: Enter one key|value pair per line. Use the MailChimp group name as the key and the webform field (checkboxes or dropdown) key as the value. For example "FOOD|types_of_food_you_like"
nl: Voer één sleutel|waarde per regel in. Gebruik de Mailchimp groepnaam als sleutel en de veldsleutel (keuzevakje of keuzelijst) als waarde. Bijvoorbeeld "FOOD|voedsel_keuze"

en: Could not get valid Mailchimp API object
nl: Geen geldig Mailchimp API-object beschikbaar

en: E-mail subscribed: %email
nl: E-mail aangemeld: %email

en: Could not get the Mailchimp API object.
nl: Het Mailchimp API-object is niet beschikbaar.
