Webform Mailchimp (7.x-1.0-rc2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Left Blank
sv: Lämnat tomt

en: User entered value
sv: Angivet värde

en: User email as default
sv: Användarens e-postadress som standard

en: Set the default value of this field to the user email, if he/she is logged in.
sv: Använd användarens e-postadress som standardvärde för detta fält, om hon eller han är inloggad.

en: Average submission length in words (ex blanks)
sv: Genomsnittslängd på inlägg i antal ord (utan mellanslag)

en: %value is not a valid email address.
sv: %value är inte en giltig e-postadress.
