Webform Mass Email (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Body
cs: Text

en: Subject
cs: Předmět

en: Unlimited
cs: Neomezené

en: Cron throttle
cs: Omezení cronu

en: Log emails
cs: Zaznamenávat e-maily

en: Recent log entries
cs: Nejnovější záznamy v logu
