Webform Mass Email (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Subject
cy: Testun

en: Unlimited
cy: Diderfyn

en: Webform
cy: Ffurf gwe

en: Recent log entries
cy: Cofnodion log diweddar
