Webform Mass Email (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Subject
da: Emne

en: Unlimited
da: Ubegrænset

en: Cron throttle
da: Begræns cron

en: Webform
da: Webformular

en: Log emails
da: Log e-mails

en: Recent log entries
da: Seneste loglinjer
