Webform Mass Email (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Subject
el: Θέμα

en: Unlimited
el: Απεριόριστο

en: Cron throttle
el: Ρύθμιση cron

en: Recent log entries
el: Πρόσφατες καταχωρίσεις ημερολογίου
