Webform Mass Email (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Subject
et: Teema

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: Webform
et: Veebivorm

en: Recent log entries
et: Viimased teated
