Webform Mass Email (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Subject
fi: Aihe

en: Unlimited
fi: Rajoittamaton

en: Cron throttle
fi: Cron-ajon lähetysrajoitus

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Log emails
fi: Kirjaa lähetetyt uutiskirjeet lokiin

en: Recent log entries
fi: Viimeisimmät lokimerkinnät
