Webform Mass Email (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Subject
gl: Asunto

en: Unlimited
gl: Ilimitado

en: Cron throttle
gl: Autorregular cron

en: Webform
gl: Formulario web

en: Log emails
gl: Rexistrar os correos electrónicos

en: Recent log entries
gl: Entradas recentes do rexistro
