Webform Mass Email (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Subject
he: נושא

en: Unlimited
he: ללא הגבלה

en: Cron throttle
he: מצערת cron

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Log emails
he: רישום מיילים ביומן הפעילות

en: Recent log entries
he: הודעות יומן פעילות אחרונות
